Szukaj połączenia
Wylot z:
Przylot do:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)
Loty z Krakowa do Bolonii od 99,00 zł

Wylot z:
Kraków, Polska

Lotnisko wylotu:
Kraków Balice (KRK)

Linia lotnicze:

Ryanair

Przylot do:
Bolonia, Włochy

Lotnisko przylotu:
Bolonia - Guglielmo Marconi Apt. (BLQ)

Dzięki tanim liniom lotniczym Ryanair do Bolonii dolecimy z krakowskiego lotniska Balice. Bezpośrednie połączenie tymi liniami realizowane jest w okresie jesienno-zimowym 2016/2017 trzy razy w tygodniu; we wtorki, czwartki i soboty. Wylot odbywa się o godzinie 07:20, lądowanie o 09:05. Tanie loty z Krakowa odbywają się na lotnisko Bolonia oddalone o 6 km na północny zachód od centrum miasta, między lotniskiem a miastem kursują autobusy zapewniające połączenie pasażerom lotniska. Sprawdź naszą ofertę i kup bilet lotniczy Ryanair Kraków - Bolonia, bądź skorzystaj z pomocy naszej infolinii czynnej przez 7 dni w tygodniu.

Poszukiwane loty z Krakowa(KRK) do Bolonii(BLQ)
Wylot
Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 4322
FR
2017-03-04 07:20 Kraków (KRK)
2017-03-04 09:05 Bolonia (BLQ)
Przylot
Czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
FR 4321
FR
2017-03-11 09:30 Bolonia (BLQ)
2017-03-11 12:20 Kraków (KRK)
Propozycja
Cena: 230 PLN
Wylot
Czas podróży: 13h 25m / 1 przesiadka
2017-03-04 21:50 Kraków (KRK)
2017-03-05 11:15 Bolonia (BLQ)
1
FR 2437
2017-03-04 21:50 Kraków (KRK)
2017-03-04 23:25 Londyn (STN)
FR
2
FR 194
2017-03-05 08:10 Londyn (STN)
2017-03-05 11:15 Bolonia (BLQ)
FR
Przylot
Czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
FR 4321
FR
2017-03-11 09:30 Bolonia (BLQ)
2017-03-11 12:20 Kraków (KRK)
Propozycja
Cena: 501 PLN
Wylot
Czas podróży: 8h 30m / 1 przesiadka
2017-03-04 13:40 Kraków (KRK)
2017-03-04 22:10 Bolonia (BLQ)
1
U2 3816
2017-03-04 13:40 Kraków (KRK)
2017-03-04 16:00 Paryż (CDG)
U2
2
AZ 7321
2017-03-04 20:35 Paryż (CDG)
2017-03-04 22:10 Bolonia (BLQ)
AZ
Przylot
Czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
AZ 4321
FR
2017-03-11 09:30 Bolonia (BLQ)
2017-03-11 12:20 Kraków (KRK)
Propozycja
Cena: 676 PLN
Tanie loty do Bolonii
Lot Data Promocji Linia Cena
Wrocław - Boloniaod 2017-01-13 do 2017-08-31109.00
Warszawa - Boloniaod 2017-01-19 do 2017-08-3199.00
Katowice - Boloniaod 2017-01-12 do 2017-08-3199.00
Lot Kraków Bolonia - Partner serwisu: Bilety Lotnicze do Bolonii dostarcza serwis Infoloty.pl